Zlatý osmdesátky se vším všudy

V GTA Vice City se dostanete do roku 1986. Hra se odehrává ve Vice city na Floridě městě založeném na Miami. Hra navazuje na události z GTA Vice City Stories.

Download-GTA-Vice-City-Screenshot-3

GTA Vice City vytvořil Rockstar North v roce 2002. Hru vydali na různé platformy jako např. PC, PS2, iOS a mnoho dalších.

Hlavní aktér hry je Tommy Vercetti, který se zrovna dostal z vězení v Liberty City. Jeho bývalí boss Sonny Forelli ho poslal do Vice City a jej jen na Tommym jak se dostane na vrchol.

stahování (1)

Tommy Vercetti

GTA Vice City je hodně inspirováno televizními serialy, hudbou a filmy. Je zde hodně referencí např. na seiál Miami Vice, když máte 3 hvězdičky hledanosti tak vás pronásledují dva policisté v utajení, kteří vypadají jako hlavní aktéři v již zmíněném pořadu.

Když projíždíte městem v některých z rádiových stanic můžete slyšet ikonické písničky z osmdesátých let jako například 99 Luftballons.

Hra se odehrává v již zmíněném Vice City. Vice City se skládá ze dvou větších ostrovů a šesti malých. Prý ve Vice City žije něco okolo 1,8 milionů obyvatel. Město má čtyři nemocnice a policejní stanice, také zde můžeme najít požární stanici a vojenskou základnu. Na rozdíl od Liberty City a San Andreas Vice City nemá žádnou železnici.

 

 

 

 

 

 

 

 

Written by: Honza K

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.