Zažijte postapokaliptické Los Santos tomto epickém módu!


Los Santos je město plné života, filmových hvězd, aut, šílenců a brutálních policistů, ale co kdyby všechno tohle zmizelo? Apokalyptickou situaci plnou vraků aut a zarostlého města se snaží imitovat tento naprosto skvěle vypadající mód After Us od modera Rapidiment inspirovaný hrou The Last of Us.

Ffedf0 gta5 2016 01 30 16 10 51 43

Zombíky zde sice nenajdete, zato proměna města je naprosto úchvatná. Na každém kroku upravené části naleznete přírodní vegetaci a vraky aut, jako kdyby v samotném centru města nikdo nežil celé dekády. Scenérie může perfektně posloužit na natáčení vojenských nebo zombi scén pro filmy v Rockstar Editoru – nachází se zde skvěle popracované prostředí s více než šestnácti sty propy, 60 vraky, třemi spadlými letadly, zdemolovanými budovami, vlakem metra proraženým na povrch, spadlým jeřábem a mnoha dalšími detaily, jako je pobíhající divoká zvěř nebo kouř vycházející z budov. Oblast, která je upravená se táhne od atraktivního Legion Square k policejní stanici na Mission Row, která se nyní stala opevněnou základnou pro vojáky. Nejvíce přírodně vypadá čtveřice úzkých uliček, které jsou prakticky celé pokryté vegatací.

Za svou několikaměsíční existenci si modifikaci stáhlo kolem 6000 hráčů ve dvou verzích. Určitě je potřeba říct, že se nejedná o interní úprávu modelu GTA 5, ale všechno navíc, co vidíte jsou přidané objekty, proto autor vůbec nedoporučuje instalovat mód na slabší sestavy.

Download módu a návod na instalaci ZDE

Podívejte se i na prohlídku módu od youtubera Elenipa, který ho označil za nejlepší mód, který kdy hrál.

 

Tipy na další módy dobré k After Us:

  • Blackout mód, tak aby noc měla správnou atmosféru (Download ZDE)
  • ZombieZ V – zombie apokalypsa perfektně sedí k tomuto prostředí (Downlaod ZDE)
  • skin Joela z The Last of Us je k celému kompletu jako třešnička na dortu (Download ZDE)

 

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.