Zahrajte si s českými škodovkami v GTA 5!


Jedna z nejproduktivnějších automobilových značek světa neuniká ani pozornosti hráčů a konkrétně pak móderů, kteří se zabývají novými modely aut pro GTA 5. Na největší komunitní platformě pro modifikace nalezneme celou řadu zástupců české škodovky.  Co se týče zastoupených modelů, tak jednoznačně vyhrává Octavie vRS z roku 2014, zahrát si ale můžete i s legendárním Favoritem.

Policejní oktávky…policejní oktávky všude

Je zajímavé, že módery zajímavá škodovka jako model po administrativní účely, zejména pak jako policejní auto. Stejně jako je to zvykem na celém GTA5-mods.com tak můžete najít oktávky s majáčky ve verzích snad pro všechny země Evropy a západní Asie. A když říkáme všechny – myslíme tím opravdu téměř všechny – od početně zastoupených britských modelů, přes francouzské, španělské, švýcarské, nizozemské, belgické, dánské, finské, italské, německé, rakouské, srbské, bosenské, chorvatské, maďarské, polské, ukrajinské až po několik tureckých, kazachstánských nebo dokonce gruzínských modelů.  Některé jsou méně kvalitní, některé více, ale doposud bohužel nikdo neudělal českou policejní oktávku. Všechny tyto modely si můžete prohlédnout ZDE, my se teď podíváme na několik z nich:

Starý dobrý Favorit 
by T3mas1

Co by to bylo za přehled bez v 90. letech velmi oblíbeného Favoritu. Český móder T3mas1 ho zpracoval pěkně, i když model má své nedostatky. Pro hráče, co by si chtěli zavzpomínat na své dětství je to ale ideální. Model navíc podporuje modifikaci v LS Customs.

m_favorit

Civilní Octavia vRS Estate
by BritishGamer88,ChrisR

Ještě než se pustíme do policejních modelů, představíme si přesně vymodelovanou Octavii vRS Estate z roku 2014. Pracovalo na něm dokonce několik známých moderů a výsledkem je velmi precizně zpracované auto, které odpovídá exteriérem i jízdními vlastnostmi originálu. Jedinou vedou na kráse je neautentický interiér, stejně je to ale u naprosté většiny modelů. Posloužil také jako základ pro všechny následující modifikace.

m_vrsestate

 vRS Estate a Hatchback v britských službách
by BritishGamer88,ChrisR

O stejných autorů pochází i britská policejní modifikace s packem dvou modelů Škoda Octavia vRS Estate a Škoda Octavia vRS Hatchback. Bez přehánění – tomuhle módu nechybí nic – perfektní zpracování obou dvou aut, světla, majáky. Vše je dotažené do dokonalosti.

Stejnou dvojici aut přetvořil moder mohaalsmeer do verze s nizozemským policejním designem. Podívejte se tady.

Neoznačená Octavia na silniční piráty

by MetPolice2015

V tomto balíčku se nachází i již výše referovaný model od BritishGamera88, nás ale více zajímá neoznačná policejní Octavia vRS Hatchback. Moc pěkný model.

m_unmarked

Zpět do Los Santos
by ScottehBoyy

Proletěli jsme se po celé Evropě, ale teď už zpět do USA. Existuje i model hatchbackové vRS, otázka ale je, jak moc mu sluší typický tmavý design policejních sborů z Los Santos. Rozhodně je ale skin pěkně zpracován. Dobrý pro hráče, co si chtějí zachovat atmosféru Ameriky, ale přidat k tomu trochu toho češství. Pozor ale na poměrně slabé majáčky.

m_lspd

 

 

tady se podívejte na GTA 5 model Tesly S, nejúspěšnějšího elektromobilu současnosti.

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.