Vychází druhé gameplay video dalšího Red Dead!

Vítejte v měsíci říjnu – měsíci, patřícímu Red Dead! Pojďme se podívat na druhou část gameplay videa.

 

Tato část se nám snaži přiblížit, jak vypadá život na divokém západě. A že divoký opravdu je! Nechybí vykrádání banek, vlaků, domůl či dokonce dostavníků. Detailněji nám byl také předveden systém DeadEye.

To, co budete nosit, jakým koněm jezdit, čím střílet ba dokonce i jíst je čistě na vás. Zároveň je také jenom na vás, jestli se budete koupat či holit. V několika záběrech se také dozvídáme o sjíždění řek na kanoích, rybaření, pokeru nebo dokonce tanci se ženou při měsíčku. Doufejme, že se budou hráči před tím tancem alespoň koupat v té vaně.

Také návštěvy divadla budou jistě stát za to. Vypsané odměny a duely rozhodně nebudou jen tak jednoduché.

Ke konci videa se dozvídáme, že věškeré kroky, které v průběhu hry učiníme, mají své následky. Lidé si vás pamatují a reagují jednotlivě na vaše činy. Hru máte možnost, podobně jako jeho sesterskou Grand Theft Auto V, hrát z pohledu první osoby. Zároveň také můžete pomocí tzv. „Cinematic Camery“ zažít kompletně jiný pohled na hru.

Red Dead Redemption 2 vychází 26. října na PlayStation 4 a Xbox ONE, hru je již možné předobjednat u prodejců. Nezapomeňte sledovat náš Facebook pro nejnovější info!

Written by: Vojtěch Kozlovský

Šéfredaktor a správce RockstarGamesCZ

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.