Vítězové druhé Rockstar Editor soutěže: videoklip ke skladbě Wanderer

Rockstar společně se skupinou Little Dragon představili výherce poslední soutěže v Rockstar Editoru, jehož kreace se stala oficiálním videoklipem pro skladby Wanderer právě od Little Dragon. V GTA V ji můžete slyšet v rámci vysílání The Lab rádia, které hraje výhradně z alba Welcome To Los Santos (můžete zakoupit v našem eshopu ZDE).

Výherce, kterým se tentokrát stal iDirect, obdrží sadu suprových předmětů – vlastní režisérskou mikinu, režisérkou židličku se svým jménem a pozlacenou myš, PS4, nebo XBox One ovladač, taktéž s vlastním jménem.  Další dva (runners-up) obdrží balíček speciálních sběratelských předmětů a stodolarovou poukázku do Rockstar Warehouse. Těmi se stali hráči laurent.do a shorty2001, který je známý už z předchozích souteží.

Warderer znamená v překladu tulák nebo poutník a tak se příběh celé skladby vydává příběhem člověka, co se bez jasných cílů toulá světem a přitom je ve zvláštním psychickém rozpoložení. Krom motivů vyčerpání a zmatenosti se zde objevují i témata zalíbení i zrady. Právě zrada byla nejspíš nejčastěji zpracovávaným tématem v rámci soutěže.

I členové Little Dragon řekli pár slov k vítězným kouskům:

Je třeba říct, že bylo nesmírně těžké vybrat vítěze ze všech těch skvělých videí. Všichni jste byli úžasní!! Gratulujeme velmi talentovanému iDirectovi, který udělal tak krásný, klasický příběh chytré a ostré ženy, která všechny převezla, včetně nás!

Vítězné video:

 

Runners-Up:

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.