Velké slevy na GTA – ušetřete až 75%!

Pokud vám stále ve vaší herní knihovničce chybí některý díl ze série Grand Theft Auto, tak nyní je ta nejlepší chvíle na doplnění! Takhle nízko ceny ještě nikdy neklesly!

PC Digital Download!

Oficiální Eshop Rockstaru – Rockstar Warehouse – nabízí dosud nevídanou věc – Grand Theft Auto V  ve verzi digitální download pro PC je nyní k mání se slevou 33%. V praxi to znamená, že ušetříte 20€, čili něco kolem 550 Kč. Slevy ze 75 na 50€ se dočkal i bundle hry s The Great White Shark Card, se kterou získáte 1 250 000 GTA$ do hry. V noci na středu to oznámil Rockstar na svém oficiálním Twitteru. Od jara, kdy GTA 5 na PC vyšlo je to první slevová akce týkající se právě poslední verze hry. Mohl by to také být náznak k trvalému snížení cen i v maloobchodech.

GTA 5: -33% ZDE
GTA 5 Shark Card Bundle: -33% ZDE

Výstřižek

Screenshot z Rockstar Warehouse

Playstation Store!

Kromě dříve oznámených slev PC verze se v průběhu dne vyrojila i zpráva o masivních slevách na PS Storu, které nebyly Rockstarem oficiálně oznámeny, byť se to zřejmě děje pod jeho taktovkou souběžně s PC akcí.

Tentokrát to ale konzolisti vyhrávají na plné čáře. Krom PS-čtyřkové verze se slevou 33% je zde i 58% sleva na GTA 5 pro PS3! Stejně jako u PC verze nechybí The Great White Shark Card bundly na obě konzole se slevami 40 a 63%. Teď však ta největší pecka, u které si na své přijdou všichni herní fajnšmekři:

Vše ostatní ze série Grand Theft Auto počínaje GTA III, je nyní na PS Storu se slevou 75%! Tak například – čtvrtý díl GTáčka je nyní za pouhopouhých 5 $, nebo legendární GTA:SA za 3.75$. Od vydání GTA V se jedná již o několikátou podobnou akci ze stranu Playstationu, doposud v ní však nikdy nefiguroval právě poslední díl série.

Kompletní nabídka z PS Storu ZDE

bez názvu

Aktuální nabídka na PS Store

Proč to Rockstar dělá?

Rockstar ani Playstation nijak neupřesnili délku trvání těchto nákupních žní, proto se rozhodujte rychle. Důvody k tomuto masivnímu výprodeji jsou však tentokrát vcelku jasné. V souvislosti s Shark kartami Rockstar stále bojuje s neochotou hráčů si herní peníze kupovat a tak se je snaží prodat společně se hrou za nevídaných slev.  Co se obrovské slevy PS3 verze GTA 5 týče, tak si je RG vědomo toho, že po oznámení, že na starou generaci konzolí nebudou vycházet nové updaty, poklesne o prvotní verzi hry zájem. Opět tak přichází klasické marketingové taktiky. Se současnou akcí však zůstává pozadu Microsoft s Xboxy, který žádné slevy titulů Rockstaru oproti konkurenci nemá.

 

 

 

 

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.