Uživatelské účty na ruských soutěžních stránkách?

Nedávno se nám ozval náš fanoušek AiggaCZE s jeho příběhem. Když jsme jeho příběh poprvé četli, říkali jsme si, že takovéhle štěstí má jen málokdo. Pojďme se na něj spolu podívat.

Přesněji ve středu 21. září se nám přávě Aigga ozval a popsal nám, jak se celá událost stala. Myslím, že nejlépe bude příběh pochopen tak, jak ho popsal právě Aigga. Tímto tedy děkujeme, za tvé informace a nyní už jeho verze.

Výsledek obrázku pro gta 5
„Už je to celkem dlouho, co jsem aktivně hrál GTA Online. Cunning Stunts DLC mě vůbec nechytlo a mise, heisty atd. jsem měl ohrané, tudíž jsem se od GTA uplně distancoval a hrál jiné hry. Ale tento víkend (přesněji v sobotu) jsem po době dostal chuť na GTA, tak jsem si ho na chvíli pustil, vše fungovalo v pořádku. V neděli už jsem na GTA nebyl a nestaral se o to a ani jsem nijak neplánoval pokračovat v hraní GTA.“

R* v úterý uvolnil informaci, že brzy nás čeká motorkářské DLC, což mě opět navnadilo, a tak jsem si řekl, že si půjdu vydělat nějaké peníze navíc, než DLC vyjde. Jenže zde nastal problém – nemohl jsem se přihlásit do RGSC. Tudíž jsem se šel podívat na e-mail a vidím, že má e-mailová adresa k RGSC byla změněna v pondělí cca v 1:15. Na resetování hesla už bylo bohužel pozdě, sice jsem tak učinil, ale když jsem se přihlásil, můj účet byl úplně vybílen a nebylo na něm vůbec nic. Žádné hry, žádní přátelé, žádná fotka, žádné informace – prostě nic, byl jsem pouze přihlášen přes e-mail, ale můj účet byl fuč. Psal jsem tedy na Rockstar support, abych zjistil, co s tím.

Mezitím, než mi R* odpověděl mě napadlo, že bych dotyčného člověka, co má můj účet mohl kontaktovat, jelikož jsem znal jeho e-mailovou adresu. Neváhal jsem ani minutu a napsal jsem mu něco ve smyslu, že vím, že mi ukradl účet atp., ale že mi to stejně Rockstar vrátí. On mi během pár minut odepsal, že mi účet neukradl, ale byl mu darován ruskou hackerskou stránkou v nějaké giveawayi.

Dále mi napsal, že mi klidně dá aktuální login včetně hesla, pokud ho budu chtít. Samozřejmě jsem mu napsal, že ho chci, protože jsem za hru dal 50 €. Vzápětí mi tedy poskytl login včetně hesla, který opravdu fungoval. Přišlo mi to neskutečné, ale opravdu, mi vrátil účet, byl jsem vcelku překvapen, tohle by jen tak někdo asi neudělal. Ihned jsem změnil heslo, e-mail, informace atp. Během té chvíle mě již kontaktoval samotný R* a účet mi navrátil oficiálně včetně správných informací.“

„Takže asi tak, je to pro mě jako příběh z pohádky se šťastným koncem“ – dodává.

Tímto článkem bychom chtěli i za Aiggu vzkázat vám všem, aby jste si dávali pozor na vaše hesla a loginy. Mějte je v bezpečí a nesdělujte je nikomu. Když už se vám něco takového stane, nenechte si takovou věc líbit, zachovejte klid a snažte se jí řešit. Nikdy nevíte, jestli se vám nestane něco podobného.

Written by: Vojtěch Kozlovský

Šéfredaktor a správce RockstarGamesCZ

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.