Úžasný cover soundtracku z her Rockstaru z rukou jediného borce!


SquidPhysics je všestranný hudebník a youtuber, který má očividně skvělý vkus na hudbu. Stylem ‚one-man orchestr‘ totiž dokázal nahrát remake soundtracků z většiny velkých her od Rockstar Games. Chvílemi byste skutečně nepoznali, že se jedná o pouhý cover a ne oficiální nahrávku.

SP_Logo_1250

Vlastním jménem Ben Morfitt je anglický mladík z Yorkshiru, který se živí svým největším koníčkem, kterým je hudba. Na YouTube vydává svoje covers na soundtracky z filmů, seriálů a her. Je důležité říct, že vše dělá ve stylu ‚one-man orchestr‘, takže hraje na všechny nástorje sám a výsledné stopy poté dá dohromady. Podstatnou část z jeho tvorby tvoří i videa ze série GTA, Bully, RDR či Max Paynea. Dal dohromady tak již 15 skladeb, dvanáct z nich ze série GTA, která má mimochodem na kontě mnoho ocenění za soudtrack.

Ben zpracovává ústřední skladby od GTA I až po nejnovější GTA V, ze kterého naposledy přidal dokonce dvě kreace – ústřední píseň ‚Welcome To Los Santos‘ a ‚We Were Set Up‘. Druhá zmiňovaná se dostala do posledního výběru fanouškovských videí na Rockstar Newswire. Třeba zmínit že nahrál i písně ze dvou DLC z GTA 4 – ‚The Ballad of Gay Tony‘ a ‚The Lost and Damned‘

Vytvořili jsme pro vás seznam videí na YT se všemi Benovými videi se skladbami od Rockstaru – seřazenými tak, jak byly ony hry vydány. Tenhle chlapík je prostě borec a zvládá všechno od křehké písně z ‚GTA: Chinatown Wars‘ po pravý hard rock z ‚The Lost and Damned‘ Určitě stojí za zhlédnutí.

Náš typ: soundtrack z Bully se opravdu povedl. V hlavní roli xylofon a basová kytara! Hudební lahůdka!

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.