Uniklé informace ze Sony: Kultovní Max Payne již brzy na PS4!


Poslední zprávy z komunity Rockstaru hovoří o takřka jistém vydání prvního Max Payna na Playstation 4. Vyšlo to najevo poté, co Sony vypustilo „omylem“ tuto informaci v rámci oznamování novinek na Playstation Blogu. Ačkoliv informace už pochopitelně není k dispozici, víme vše podstatné. Ach ta síla internetu.

V úterý 1. března ráno vyšel na Playstation Blogu tento článek s novinkami na PS Storu pro následujcí týden. Publikace je sama o sobě stále dostupná, nicméně v něm chybí jedna položka a tou je právě Max Payne. Důkazem, že to tak skutečně bylo je screenshot níže a jelikož u něj stálo, že měl vyjít včera, tak všichni čekali co se bude dít dále, protože odkaz na hru jako takovou u položky není.

Max Payne relese

A tak se dočkali…

… stáhnutí této informace z blogu a zametení všeho dostupného pod koberec. Prodleva mezi vypuštěním článku a jeho opravou však stačila na to, aby se ven dostal i kompletní seznam trofejí pro tuto hru – prohlédnout si ho můžete ZDE. Pravděpodobně se tak návratu kultovního Max Payna dočkáme v příštích několika týdnech v rámci série předělávání starších titulů na vlajkovou loď Sony. Jak se k tomuto postaví Microsoft se svým Xboxem One zatím není známo.

 

 

Pohled redaktora:

Tomuhle už jde těžko uvěřit. Co týden, to nějaký rádoby omylný leak informace, která měla vyjít až později. Naposledy Gamespot s event weekem, předtím zase Microsoft a Red Dead Redemption. Vůbec bych se nedivil, kdyby vyšlo najevo, že tohle celé je součástí promyšleného Rockstarovského marketingu. Na to jsou prostě v R* mistři. – J.S.

 

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.