Tenhle jednoduchý trik vám zaručí unikátní barvy na nové Tornado Custom!

Declasse Tornado, které můžete v GTA Online od úterý upravovat i Benny’s Original Motorworks s sebou přineslo i několik tajností a zajímavostí. Stačí totiž pár kliknkutí a získáte naprosto unikátní barvy, které nemůžete získat na žádné jiné auto ve hře.Tyto barvy jsou naprosto specifické a skutečně nevypadají jako nic, co jsme doposud měli možnost vidět. Většina hráčů je popisuje jako něco mezi metalízou a matnými barvami. Na první pohled jsou dost výrazné a mají v sobě jakýsi nádech luxusu. Verzí Tornad ve hře navíc existuje hned několik, takže každé auto bude unikát. Jediná z nich, které nejde upravitelá je verze s mexickou vlajkou a kytarami vzadu.

Jak na to?

  1. Sežeňte na ulici zrezivělou (!) verzi Tornada a vemte ji do Benny‘ Original Motorworks
  2. Upgradujte Tornado na Tornado Custom (cca 360 000 GTA$)
  3. Zrezivělá barva se přetvoří na ekvivalentní čistou a jasnou barvu – toto je výsledný produkt

Jde o velmi vzácné barvy, které na autech svých spoluhráčů zajisté jen tak neuvidíte. Barva se odvíjí podle zbarvení původního auta, tudíž vybírejte moudře. Mezi nejoblíbenější barvy patří skvěle vypadající vínová nebo tzv. baby blue

A aby toho nebylo málo, tak pokud hrajete na PC, je zde možnost tuto barvu udělat ve stejném zbarvení jako barva vaší crew. Způsob je podobný jako u předchozího, ale s tím že na čisté Tornado Custom bez jakýchkoliv upgradů dáte dvoji crew barvu. Poté opustíte GTA Online bez toho abyste vyjeli z Bennyho garáže. Když se poté vrátíte zpět, vaše auto bude mít texturu podle vaší libosti. Na tyto barvy můžete také použít perleť, tak aby vaše vozidlo bylo ještě větší unikát. I takto poté může vypadat výsledek:

tornado

Zdroj: Dat Sainstsfan

 

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.