Skateboarding

Trasher Presents Skate and Destroy je skateboardová hra, která byla vydána Rockstarem a vyvinuta společností Z-Axis pro PlayStation 1.

trasher supreme

I když hra od samého začátku nebyla tak známá jako její soupeř Tony Hawk skateboarding, tak jak IGN i GameSpot uznali, že hra je technicky lepší a mohla být dokonce nazývána simulátorem.

Cíl v této hře je projít 12 levelů na různých místech kolem světa získat sponzory a nakonec být na titulní stránce časopisu Trasher . Na začátku si vyberete jednoho z 6 fiktivních skateboardistů a dále rozvíjíte svou kariéru.

Svůj charakter si můžete pojmenovat jak chcete a dokonce jak procházíte hrou odemykají se vám nové kusy oblečení a tíím pádem si můžete i tímto upravit vizáž. každý z 6 charakterů má svůj speciální trik a má jiné statistiky, takže různé triky se různým charakterům můžou dělat jednodušeji než ostatním.

Ve hře je i multiplayer, sice jen pro 2 hráče, ale je zde 7 herních módů a Sessions, Nickel Bag, H.O.R.S.E., Top Dog, Sick Fix, Long Grind a Big Wallride. Herní módy jsou různorodé a je rozhodně z čeho vybírat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Written by: Honza K

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.