Rockstar Editor: Wanderer – staňte se režisérem hudebního klipu!

Po tom, co PC hráči dostali možnost vytvořit oficiální videoklip v Rockstar Editoru pro skladbu Leave z alba Welcome To Los Santos přichází obdobná soutěž znovu, tentokrát díky adaptaci Rockstar Editoru i pro hráče na PS4 a XONE. Tentokrát bude vaším úkolem vytvořit klip pro skladbu ze stejného alba zvanou Wanderer, jehož autorem je švédská skupina Little Dragon.

Tato soutěž je revoluční i v tom, že poprvé dostáváte šanci použít nové funkce Rockstar Editoru, jakou jsou zvukové efekty, které byly přidané v rámci Freemode Events Updatu. V minulé soutěži byly hlavní cenou myš a klávesnice s motivy Rockstar Editoru. To je však minulost, nyní jsou ceny ještě lepší!

Vítěz si může vybrat jeden ze tří custom ovladačů, které jsou pokryty barvou odpovídající 24-karátovému zlatu. Buďto dostane ovladač na PS4 nebo XONE, nebo bude obdarován gamingovou myškou G510 Proteus Core, která obsahuje 11 programovatelných tlačítek. Na každém z nich je místo i pro napsání nicku ze Social Clubu. Ale to ještě není zdaleka všechno – vítězný režisér taktéž obdrží vlastní filmovou židličku, opět se svým SC nickem. Dále mu bude náležet i rockstarovská bundaspeciální digitální odznáček, tak aby každý věděl, že on je ten vítěz.

Dva další úspěšní filmaři, kteří se umístí na druhém a třetím místě obdrží 100$ dárkovou kartu do Rockstar Warehouse a deluxe balíček plný oficiálního GTA V oblečení a doplňků.

Tak jestli tohle není motivace se zapojit, pak už asi nic!

Pár důležitých věcí:

  • Vaše video musí být označeno slovem „wanderer„, tak aby se do soutěže zapojilo
  • Video musíte publikovat do 23. listopadu 17:59 SEČ
  • Vaše video musí obsahovat jen a pouze píseň Wanderer od Little Dragon
  • Video musí být 4-5 minut dlouhé
  • Musíte použít pouze Rockstar Editor, veškeré videoeditory třetí strany jsou zakázané, tak aby se zajistila rovnost všech zúčastněných.
  • Pro zúčastnění vám musí být nejméně 18 let v den zapojení do soutěže
  • Občané Slovenska se zúčastnit nemohou.

Po 23. listopadu Rockstar a Little Dragon společně vyberou videoklip na základě originality, kreativity, zábavnosti, umělecké hodnoty a lineárnosti s příběhem písně. Pokud se rozhodnete se zúčastnit, pošlete nám váš výtvor na [email protected] nebo na náš Facebook – můžeme pomoci s propagací.

Skladbu si můžete poslechnout také zde:

 

Omlouváme se za zpoždění v publikování této informace. Díky hektickým událostem posledních pár dní tato zpráva jednoduše zapadla mezi velké novinky týkající se Halloweenského updatu. Doufáme, že jsme tím nezpůsobili žádné velké komplikace. – Rockstar Games CZ

 

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.