Rockstar Editor videa: Záchranná mise v profi filmu!


Po posledním updatu The Freemode Events se Rockstar Editor, coby vymakaný nástroj na úpravu gameplaye, dostal i a PS4 a Xbox One. Přinášíme tudíž první výběr, kde se videa z konzolí taktéž objevila.

GTA V – Targets – Cinematic Movie by The Two Scotsmen – Hoodoo_Operator

Hned na úvod si dáme jednoznačně nejlepší práci ze všech. Naprosto úžasná práce s kamerami totiž povznáší celý film na profesionální úroveň.  Dramatické audio zase využívá nov přidaných zvukových efektů, které umocňují zážitek z celého filmu. Zde by se podle nás mohli mnozí filmaři učit, jak se natáčí skvělé akční záběry. Co na tom, že při natáčení byly použiti i módy, tohle je prostě bomba!

 

GTA 5 BMX – Street Level Episode 28 (PS4 BMX) by Fishy Dizzle


GTA 5 je hra plná možností a tak se i na první pohled obyčejné ježdění na BMXku může stát perfektním námětem na montáž plnou skvělých skoků a akrobacie.

Password Protected (Grand Theft Auto V Machinima Short) by TheLoneFew

Toto video od Youtubera TheLoneFew vtipnou formou zpracovává notoricky známé téma komplikovanosti internetových hesel.

Rubbers by choice – Drifting by Eybass Teip

Eybass si podle svých slov na této drift-montáži velmi záležet a výsledek podle toho také vypadá. Mimo jeho neskutečného talentu vás také zajisté osloví detailní makro záběry auta, nebo originálně rozvržené úhly kamer.

 

 True Detective Intro in GTA V by llachlann

Jako poslední dnešní kousek zde máme remake intra seiálu „True Detective“, který přesně kopíruje styl a očividně do něj bylo vloženo hodně práce, protože nejde zrovna o jednoduché efekty.

 

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.