RedKeyMon – příběh úspěšného GTA 5 stuntera, po kterém se slehla zem

Úspěšný stunter a youtuber známý pod přezdívkou RedKeyMon měl před sebou velmi slibnou kariéru internetové hvězdy. Od května 2015 po něm ale není ani vidu ani slechu. Přestal uploadovat videa, už nikdy nic netweetnul, nenapsal žádný příspěvek na Facebook, nepřidal jedinou fotku. I po roce a půl od jeho zmizení zůstává pro všechny záhadou, co se vlastně stalo.

11083697_435536743291372_1419639950742884425_o (1)

Poslední video nahrál na svůj kanál, který se v té době blížil k milionu odběratelů, 20. května 2015. 10. června téhož roku také proběhla vůbec jeho poslední aktivita – to když se na jeho Twitteru objevil automatický tweet o tom že lajkl video od známějšího KSI.

S tímto britským youtuberem ho navíc pojí ještě více – právě jemu totiž vděčí RedKeyMon za výraznou jeho podporu v začátcích. Ve videu z ledna 2014 ho KSI na svém druhém kanálu zviditelnil a tak mu během několika dnů vzrostl počet odběratelů z přibližně sedmi na 100 tisíc. Toto číslo pak pozvolna rozvíjel téměř rok a půl. V den své poslední aktivity akorát překročil 800 tisíc odběratelů. O dva měsíce později se ale k magické hranici 1 milion odběratelů už nijak nevyjádřil a pravděpodobně tak ani nikdy neobdržel svůj Golden Button.

Poslední video RedKeyMona

 

Teorie o tom, co se vlastně stalo, jsou různé – od té, že zemřel v při dopravní nehodě až po to, že prostě jen chtěl přestat (to by se snad alespoň rozloučil?). Ale faktem je, že prakticky není možné zjistit pravdu. RedKeyMon si totiž svou identitu na internetu pečlivě chránil a tak jediné co víme je, že byl z Francie. Není známé ani město,ani jméno, ani vzhled, dokonce ani jeho hlas, který v jeho videích nikdy nezazněl. Tudíž zkrátka není po kom pátrat.

Jisté ale je, že po něm zůstala padesátka výborných videí a kanál s více než 1,5 milionem odběratelů a 250 miliony zhlédnutími.

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.