Red Dead Redemption nyní dostupné na Xbox One!


Westernová a velmi oblíbená klasika Red Dead Redemption se konečně dostane na prvního zástupce ze současné generace konzolí. V rámci programu zpětné kompatibility bude již tento pátek 8. července dostupná na Xbox One.

rdr1

Tento open-world titul, který byl v době svého vydání v roce 2010 přijímán velmi pozitivně (Metascore: 95/100), postaví hráče do role zbojníka Johna Marstona, který se za pomocí široké palety zbraní a svého věrného koně potácí otevřeným světem amerického středozápadu.

Všichni hráči, kteří již hru vlastnili na Xbox 360 ji mohou už pozítří zadarmo hrát i na Xboxu One, nezávisle na tom, jakou verzi hry mají (Red Dead Redemption, Undead Nightmare nebo Red Dead Redemption: Game of the Year Edition).

Co se týče druhé části komunity, která upřednostňuje Playstation 4, má alespoň prozatím smůlu. Není ale překvapením, že toto oznámení také znovu rozvířilo spekulace o nadcházejícím dílu série, které po letošní E3 rychle utichly. Například youtuber MrBossFTW si myslí, že Rockstar tímto krokem chce k sérii dostat více hráčů, kteří se s ní doteď nepotkali, tak aby se vytvořila širší fanouškovská základna, která bude po novém Red Dead bažit.

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.