Radid Response: Policejní mód nové generace!


Hitem v oblasti módů je v posledních týdnech „San Andres Police Department Rapid Response“ (SAPDRR). Nemusíte být nejlepších angličtinářem v okolí, aby jste zjistili, že jde o simulaci života policisty v Los Santos

Tvůrci z PalmBeachGames to berou vážně. Ačkoliv je celý mód ještě v alpha verzi, tak už má svou webovou stránku (ZDE) a pořádnou tunu obsahu.  První krok je jasný – vyberete si vzhled svého policisty a pokud chcete, tak si posléze můžete naspawnovat parťáky, může jich být až šest. Myslete však na to, že by se měli vejít do auta, jehož přivolání je dalším krokem. Opět si můžete vybrat ze všech policejních aut, které jsou ve hře k dispozici. Potom už je jen na vás, co budete dělat. Můžete sice s novými kamarády terorizovat město, ale to se přeci na policisty nesluší. Mnohem lepší je stisknout F7 a potom čekat. Co nevidět se ozve dispečink s prvním úkolem. Právě jejich neskutečná pestrost dělá z módu unikát. Přestřelky a honičky jsou dostupné již nyní, ale nezapomeňme, že stále mluvíme o alpha verzi. Do budoucna bychom se měli dočkat mnohem většího množství úkolů, možnosti přivolání dalších jednotek, dokonce bude možné i přivolat pomoc jiných záchranných složek.Jak mód vypadá teď se můžete podívat zde:

 

Právě neskutečné možnosti  módu z něj dělají také skvělý materiál pro Rockstar Editor. Tohoto skvěle využil DomesticMango:

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.