Problémy ve škole?

Bully je akční adventura hrána z třetí osoby. Rockstar games Vancouver ji vydala na PS 2 v roce 2006, v roce 2008 na PC, v roce 2012 na PS3 a v roce 2016 na PS4.  Hru vydal Rockstar dokonce i na telefony.

 

stahování

Bully se odehrává v otevřeném světě na Bullworthské Akademii v Nové Anglii. Bullworth je smyšlené město. Hlavní aktér Jimmy skončí na akademii, protože jeho matka s jeho nevlastním otcem jeli na rok dlouhé líbánky.

Dle času kdy se hra odehrává je mnoho nejasností. hra se může odehrávat v 70. letech 20. století, ale také v roce 2008. Například na jejich stráne uvádějí že je podzim roku 2006, ale některé počítače ukazují data 90. let minulého století.

bully-scholarship-edition

Hra je rozdělena na 6 epizod. Jimmy se hned na začátku jeho školní kariéry potkne s Garym Smithem, nestabilním sociopatem. Na rozdíl od jakékoliv jiné hry od Rockstaru tato je speciální tím, že každá postava je jedinečná a má svého vlastního dabéra. Většina dabérů studentů jsou opravdu věkem odpovídající děti, aby hra byla co nejvíce autentická.

Jimmy projde velkou změnou během hry a je na vás jak toho dosáhne.

 

 

 

 

 

 

Written by: Honza K

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.