Připravte se na Heisty a získejte bonus až 10 000 000 GTA$ !!!

Rockstar dnes publikoval další a zřejmě také várku informací o Heists, které víme již před vydáním! Takhle podrobné info snad nikdo nečekal. Obyčejně byste na tomto místě našli sáhodlouhé texty a hromadu strukturovaných informací, avšak tentokrát máme práci o trochu ulehčenou. Značné množství toho, co dnes Rockstar vypustil do světa totiž už od nás exkluzivně víte z předchozích dnů a týdnů. Je řeč především o článku „Další informace o Heist DLC“ (čtěte ZDE), kde jsme čerpali z rozvoru, který poskytl jeden z designerů Rockstaru pro IGN. (Pozn.: Doporučujeme si přečíst tento článek ještě před čtením tohoto, jinak nic moc nepochopíte)

Rockstar dlouze mluví o pozici Heist Leadera, kterého už jsme my rozebírali zhruba před týdnem. Avšak rank 12, který jsme avizovali jako minimální pro hraní Heists, je nakonec povinný pouze pro leadera, nikoliv pro ostatní členy týmu. Ostatní popis zůstává stejný.

Headset – základ úspěchu

Říkáme to rovnou – Headset bude zkrátka nutností. Objeví se totiž situace, kdy bude hlavním prostředkem komunikace. Například, když ve dvojici pojedete autem a spolujezdec, který bude mít na svém mobilu Trackify aplikaci bude muset navádět řidiče. Pokud headset nemáte, zaskočte rychle do nejbližšího elektra – pořád je čas .

Zapomeňte na podporu – jen vy a váš tým.

Než se vydáte vstříc do nebezpečí Heisty, nezapomeňte se vyzbrojit jak jen to půjde. Kromě speciálních a nutných itemů vás systém nebude tlačit do koupení zbraní, armoru apod, to bude pouze na vašem výběru a uvážení. Například zbraně s tlumičem přijdou určitě vhod. Stejně tak budete vesměs používat pouze svoje dopravní prostředky, takže u aut nezapomeňte nainstalovat neprůstřelné pneumatiky a maximální armor. Na Heistu uzpůsobte spíše auto pro 4 lidi, věřte, že se ještě bude hodit.

GTA$ Bonusy

Poslední sekce tohoto článku je jednoznačně tou nejzajímavější . Za splnění určitých challanges totiž budete dostávat nemalé bonusy v podobě herních peněz. Ty jsou následující:

  • Napoprvé – dokončete každý konec každé Heisty k obdržení bonusové odměny
  • All in order – dokončete všechny heisty včetně přípravných misí pro získání 1 000 000 GTA$ !!!
  • Loyality – Dokončete jednu heistu včetně přípravných misí  se stejným týmem pro získání 1 000 000 GTA$
  • Criminal Mastermind – zní to neskutečně – Pokud dokončíte všechny heisty včetně přípravných misí s jedním týmem bez ztráty jediného života, získáte neuvěřitelných 10 000 000 GTA$ Tomu se říká skutečný GTA Jackpot!!!

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.