Podívejte se na tento perfektní GTA film z české produkce

Česká dvojice Atlet & Dexter se vrací s novým filmem z Grand Theft Auto zvaným Perníkový král. Kousek zpracovaný i za pomocí Rockstar Editoru se stopáží 26 minut se vyznačuje především promyšleným scénářem, neobvyklým příběhem a českým dabingem. 

Od tohoto dua to není zdaleka první projekt – dříve jsme vám představili například emotivní film Poslední přání, do kterého však autoři ušli kus cesty a více se zaměřili na zkvalitní dabingu a především na práci s Rockstar Editorem. Nyní tedy přichází s úplně novým filmem zvaným Perníkový král:

Perníkový král ukazuje vzestup a pád obyčejného kluka Jamese, který se znenadání stal uznávaným dodavatelem pervitinu pro ty největší dealery ve městě. To vše díky svým znalostem chemie a jednomu kámošovi, který ho do celé věci zatáhnul. Všechno jde nejdříve jak má, ale zrada přijde nakonec od těch, kterým James věřil nejvíce. Výzvě se však hodlá postavit. Zajímavá je tato kreace i z pohledu žánrového – najdeme zde prvky dramatu, akčního filmu i vztahových komplikací, důležité je ale i závěrečné poučení. Film je celý postaven jako zpětné vyprávění hlavní postavy Jamese Andrewse. Má to zkrátka hloubku – a na tom záleží.

Do projektu se krom samotné dvojice zapojili ve formě dabérů i youtubeři AnyOli a známější Porty, kteří dostali role, které jejich hlasům perfektně seděly. Film má zaujmout především příběhem, autoři přiznávají, že technická stránka věci je v jejich podání horší. To však nic nemění na tom, že v tom vidět velký kus práce – podle jejich slov strávili vytvářením více než 40 hodin čistého času a do budoucna plánují svoji tvorbu zlepšit co se kvality i kvantity týče.

Jak se film líbí vám? Atlet & Dexter i my budmem rád za vaše názory! 🙂

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.