Perfektní cinematic: Takhle by asi vypadalo GTA 5 spojené se SimCity

Díky Rockstar Editoru se otevřeli úplně nové možnosti. Naplno jich využívá nováček na Youtube ehmaisy, který tvoří mimo jiné perfektní cinematic videa z GTA 5. Poslední z jeho výtvorů zveřejnil VG247, čímž se mu najednou dostalo velké pozornosti. Za zmínku ale jistě stojí i jeho ostatní kreace, které jsou z části umělecké a z části to vypadá jako by byl autor na tripu.

 

Ehmaisy si ve videu Tilt Shift pohrává s funkcí Depth of Field z Rockstar Editoru, která umožní přesně nastavit zaostření v různých částech záběru. Vznikají tak neovyklé obrázky života v Los Santos i jeho okolí. S dalšími kouzly v postprodukci, jako je perfektně vybraná hudba a dvojnásobná rychlost, je na konci film, který skutečně vypadá, jako detailní pohled při hraní SimCity nebo Cities Skylines. Při takovýchto široce zabraných scén se zaměřením na detaily si teprve uvědomíte, jak velký celý svět Grand Theft Auto V vlastně je. Kompletní postup, jak takové video udělat si prohlédněte v tutoriálu, který sám ehmaisy udělal.

Tento výtvor je součástí ehmaisyho projektu ’52 Videos – 52 Weeks‘, tedy každý týden jedno video po dobu jednoho roku. V sérii se nenachází jen videa z GTA 5, ale z velké části tomu tak je – za zmínku určitě stojí ‚Moving Pictures, and the sound of San Andreas‘, které nabídne perfektní audiovizuální pohledy na různé lokality v San Andreas. Pro klidný večer to nejlepší. Nebo video Three Lines, které je zaměřeno na výrazy v obličeji třech hlavních protagonistů GTA 5, před tím, než zemřou. Určitě nezapomeňte přepnout na Full HD rozlišení, potom mají tyto umělecké kousky skutečně grády.

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.