Nejúspěšnější herní trailer přetvořen v GTA5!

Grand Theft Auto 5 nám nabízí neskutečné možnosti, a mimo jiné, pokud si autor dokáže opravdu vyhrát, svede cokoli. Tak co třeba předělat do hry trailer úplně jiné hry!

Konkrétně se bavíme o traileru na hru Battlefield 1, ten se těší obrovskou slávou a přesvědčuje nás, že je o co stát.

large

Autor „J57F“ zachytil trailer s poměrně velkou přesností – letadla, tanky, bitky, přestřelky a hlavně celkové prostředí, které, věřte nebo ne, vybral i v moderně zasazeném GTA vynikající.

Je nám samozřejmě jasné, že video nejde předělat úplně „ťip,ťop“, nicméně vezměme fakt, že ztvárnit první světovou válku v GTA 5 není úplně jednoduchý úkol, už jenom kvůli tomu, že časová osa GTA5 je zasazena do roku 2013, J57F se s ním úctyhodně popral.

Pro porovnání – oficiální trailer, který je mimochodem nejúspěšnějším herním trailerem v historii! DICE s ním za pouhé čtyři dny dokázal rozhoupat více než 20 milionů lidí na YouTube! Takže jak už jsme zmiňovali, máme se na co těšit.

Nakonec pro vás máme pár porovnání mezi oficiálním trailerem a jeho remakem do GTA.


 

Autor si rozhodně zaslouží opravdu velký bigup, protože mu video dalo určitě velkou práci a pokud budete chtít, můžete se podívat i na jeho YouTube kanál, kde mám více videí z GTA, která stojí za vaše zhlédnutí.

 

ZDROJ

AUTOR

 

Written by: Vojtěch Kozlovský

Šéfredaktor a správce RockstarGamesCZ

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.