Nejlepší policejní mód: LSPDFR!

Policejní tématika se stává v moderské komunitě nejnovějšího GTA opravdu stěžejní a tak se vyrojilo opravdu neobvyklé množství módů s policisty. Našel se snad nyní ten nejlepší? 

Ačkoliv je LSPDFR (Los Santos Police Department First Response) pouze v alfa verzi 0.1, už nyní ho můžeme zařadit za nejlépe vyvinuté módy. Od ostatních kreací této kategorie se liší ve všech možných aspektech. Především je první, který dovolí se částečně vžít do role dopravního policisty, zastavit podezřelého a dát mu pokutu či ho rovnou odvést do vězení v nejbližší policejní stanici.  A že jich je – v základny se totiž proměnili i různé domy okolo celého LS a Blaine Country. Muže zákona tak najdete třeba ve věznici či na letišti Zde si vytvoříte vlastního policistu či příslušníka agentury, přiřadíte mu dopravní prostředek a můžete vyrazit na hlídku.

Samozřejmě nechybí klasické call-outy jako stíhání ozbrojených uprchlíků, ke kterým si samozřejmě můžete povolat posily. Menší kuriozitou je, že se můžete posadit i do kokpitu letadla Hydra a stát se příslušníkem letecké hlídky.  Připomínáme  že mód je stále v Alfa verzi a tak se občas objeví nějaký ten bug, avšak po designové stránce je to jednoduše dokonalé.

„Z Los Santos se stal policejní stát“

V dalších verzích slibují vývojáři například možnost používání taseru či větší rozmanitost call-outů a možností při dopravní kontrole.  Doporučujeme přidat i některé doplňkové módy, které dodají LSPDFR na realitě, jako je třeba rychlostní radar či různé zvuky policejní sirény.

 

Veškeré doplňující info najdete na webové stránce módu ZDE

Trailer na mód:

Ukázka ve verzi 0.1:

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.