MTL Dune aneb dobrá investice či špatný vtip?

Třetí dodatek k nejnovějšímu updatu Cunning Stunts No. 3 přinesl tři nová auta, včetně MTL Dune, kterému se budeme věnovat.

 

 

Tento truck je inspirován Dakarovou úpravou od MANu a rozhodně stojí za svojí cenu. – Ale v realitě. Ve hře totiž stojí 1,300,000$ – s volitelným livery dokonce 1,385,000$ a rozhodně za to nestojí.

IMG_20160726_140926.jpg

(meme, komunitou vytvořeno právě kvůli Dune)

 

Hráči si začínají stěžovat, a taky že mají proč.

Dune je totiž extrémně pomalé, nevejde se do garáže – musí se tedy do pegasusu a tím pádem se nedá upravovat. Rovněž si stěžují, že textura potisků je dosti špatně udělaná a má nízké rozlišení. Také nebylo přidané do CEO spawnlistu a nad všechny tyto aspekty je neskutečně předražené.

 

A když mluvíme o tom, že je pomalé, je OPRAVDU pomalé. Podívejte se sami, jak si vede mezi svými protivníky ve stejné třídě.

Proti Desert Raid a Trophy Trucku, kterým má MTL Dune konkurovat, nemá absolutně žádnou šanci. V těchto konktrétních drag závodech testujících rychlost až o pět vteřin, což je dost hodně.

GTA komunita se nám tedy dělí na dva tábory. Ti, kterým to je jedno, nebo jim to nevadí a ti zklamaní z toho, co Rockstar dokázal udělat z tak dobrého konceptu auta. A jaký máte na Dune názor vy? Koupili jste si ho? Líbí se vám? Neváhejte sdílet svůj názor pod příspěvky na Facebooku.

 

Written by: Vojtěch Kozlovský

Šéfredaktor a správce RockstarGamesCZ

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.