Máme další informace o Bikers DLC, vyjde 4 října!

 

Již před týdnem jsme vás informovali o připravovaném DLC pro next-genové konzole a PC verze GTA Online, dnes byla tato informace doplněna o další podrobnosti, pojďme se na ně podívat! 

Update přináší nový pohled na celou komunitu motorkářů v GTA Online. Do Los Santos a Blaine County vyrazí motorkářské gangy jako je u R* zvykem v úterý, které tentokráte připadá na 4. října, velikost updatu je odhadována na něco málo přes 400MB, to ale není zatím potvrzené. Pojďme se podívat, co všechno zatím víme.

 

Na prvním odhaleném screenshotu vidíme dvě nové motorky, bohužel jména těchto strojů jsou zatím neznámá. Na řidičích můžeme vidět nové outfity a brýle. V pozadí hotel sousedící s heliporty, které jsou kontrolovány společností Pegasus.

 

Na druhém obrázku vidíme pravý americký gang o čtyřech lidech, na postavě vlevo můžeme spatřit nový styl účesu, rovněž drží v ruce zcela novou zbraň na blízko podobnou Hatchet. V pozadí tři neznámé, pravděpodobně nové motorky. Všechny čtyři postavy nosí klubovou vestu s vyšitým postem v klubu. Také zřetelně nové kusy kalhot na třech z nich.

 

Update přinese také žhavou novinku, oživující souboje na kolech. Melee souboje budou nyní součástí bojů přímo z motorky. Budete tak moci udeřit hráče mačetou či sekyrou aniž by jste sesedli ze své královny silnic. Nové oblečení, tetování, boty a zrezavělá motorka – přesně takhle vypadá král pouště v Blaine County.

 

Klasický motorkářský roadtrip. Celý klub vyjíždí na cestu ve formaci, podobně jako v The Lost and Damned. Zatím tedy předběžně soudíme, že nějaké prvky boudou velmi podobné právě těm v TLaD. Všichni čtyři členové na sobě mají nové kusy ikonických džínových bund s utrženými rukávy a nášivkami. Dva z nich mají také šátky přes hlavu. Zároveň sedlají nové stroje, které nám budou pravděpodobně představeny již brzy.


Prozatím je to vše. Rockstar nám těmito obrázky dal malý sneak-peak toho, co nás za týden čeká. Určitě sledujte náš web, na kterém vás budeme informovat o všem a jako první. Také nás nezapomeňte sledovat na Facebooku, aby se k vám tyto informace dostaly ihned!

Děkujeme za přízeň, jste skvělí!

 

Written by: Vojtěch Kozlovský

Šéfredaktor a správce RockstarGamesCZ

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.