Kam vedou další kroky Leslieho Benziese?

Bývalý prezident společnosti Rockstar North a hlavní producent hry Grand Theft Auto V se po odchodu z R* vydává vlastní cestou, co vše toto rozhodnutí přinese?

benziesXhouser

Benzies a Dan Houser při předávání cen Hall of Fame.

 

Benzies, který se na začátku roku 2016 distancoval od R* nyní zakládá vlastní studio a přichází hned s řádkou projektů. Jedním z hlavních je také projekt Everywhere, o kterém toho zatím víme nejvíce.

K němu se Benzies vyjádřil takto

„I am proud to have been part of past advancements in gaming, but I am even more excited about what we have in store for the future.

The working title of the new game is Everywhere and the vision is long term, with the capacity to develop and grow forever. Our goal is to create a platform where players can be entertained, and also entertain others while blurring the lines between reality, and a simulated world.“

Už jen díky tomuto prohlášení je nám jasné, že se projekt týká multiplayerové platformy, která podporuje Virtuální realitu. Také prozradil, že možnosti, které tato platforma bude obsahovat nejsou nikde jinde k dispozici. Máme se tedy očividně na co těšit.

Rovněž také víme, že s Everywhere má co dočinění i Amazon.

„Amazon’s technologies and cloud services provide us the power and flexibility to create a new type of game that was never before possible for today’s massive gaming communities.“

K projektu Everywhere se rovněž přidají známá ex-Rockstar jména jako Colin Entwistle – bývalý vedoucí programátor Rockstar North a Matthew Smith – bývalý audio director. Tito lidé se podíleli na všech dílech Grand Theft Auto od třetího dílu za poslední dekádu a půl.

Pro Everywhere je založena také webová stránka, která ji popisuje jako „videogame, that simulates and fuses the real world with virtual. Live your own stories as you live in ours.“ Ať už má z tohoto projektu vzejít cokoli, víme jistě, že to bude velké a zřejmě se na něm odrazí Benziesova dlouholetá práce v studiu Rockstar North.

 

Written by: Rockstar Games CZ

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.