K.I.T.T. a David Hasselhoff v GTA V!

Co se takhle vžít na chvíli do role Davida Hasselhoffa, nasednout do super-auta K.I.T.T. a dopadnout zločince? Nebo se snad probudila línější část vaší osobnosti a potřebujte autopilota? Žádný problém.

3d3672-Knight Rider Screenshot GSTYLE2

Kdo by se nechtěl vrátit do starých dobrých časů seriálu Knight Rider. Tato kreace nabídne prakticky to co příběh scénáristy Tima Kringa. Je to zkrátka vypilované do posledního detailu. Svědčí o tom i pořadové číslo verze, které je v tuto chvíli už 2.4.1. Mód tedy nabídne dvě vozidla.

Za prvé je to K.I.2.T , což je původní verze, které je ve hře postavené na autě Imponte Ruiner. Jeho nástupce K.I.3.T  je předělený Vapid Dominator. Ten je navíc obohacen o klasické červené světélko, které nebylo kvůli nevyhovující konstrukci přidáno na K.I.2.T. Novější z dvojice je má také k dispozici systém EMP, který vyřadí z provozu každé auto v okolí, což se při honičkách s policí může hodně hodit. Funkcí je tu opravdu hodně, stejně jak v původním seriálu. Zde jsou ty nejdůležitější:

  • autopilot (K.I.2.T) – auto vás automaticky doveze na stanovený Waypoint
  • skok auta (obě auta)– taktéž se velmi hodí při ujíždění policii
  • střílení raket (obě auta) – jsou dokonce i vizuálně zpracované v přední části auta, avšak mají trochu menší dosah.
  • různé jízdní módy (obě auta) – u K.I.2.T to je třeba Pursuit Mode, kdy se auto neuvěřitelně zrychlí, u K.I.3.T např. Attack Mode, kdy se na kapotě objeví dva Miniguny

Velkým plusem  tohoto výtvoru je jeho audio. Je obohacené o spoustu zvukových efektů, které skvěle navozují atmosféru. Je to však celkově skvělá práce, která si získává své fandy. Například youtuber Kwebbelkop s více než milionem odběratelů řekl toto: 

„Tohle je jednoznačně můj nejoblíbenější mód!“

Veškeré info a download najdete ZDE

Více už si můžete prohlédnout v ukázkovém videu:

 

 

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.