Jako ve skutečnosti – Univerzita a práce v GTA 5!

Dnes si představíme velmi nadějný mód, který z GTA 5 udělá ještě reálnější hru než tomu bylo doposud. Dovolí vám prostě žít – studovat, pracovat a ještě mnohem víc. Přesto, že je tento kousek teprve v beta fázi, dostává se mu velké oblibě. Začínáte úplně na nule a cílem módu JobsV je dopracovat se na vrchol od samého začátku – jste bez školy, bez práce a především bez peněz. Otevírá se vám však cesta životem v městě neomezených možností – Los Santos.

671975-2015-09-02_00013

 

Nejprve je potřeba si najít práci, na kterou nepotřebujete žádnou licenci ani titul. Můžete tak například pracovat v restauraci. Až si vyděláte dostatek peněz, můžete si například koupit licenci na jízdu taxíkem za 1000$, což vám přinese o dost větší peníze, až několik stovek dolarů denně. Je však jen na vás, co bude dál. Můžete za 8000$ vystudovat univerzitu a získat tak titul, který vám otevře dveře do dalších zaměstnání. Těch je v současnosti sedm:

  • programátor v LiveInVaderu
  • hasič (tento job je podle vývojářů stále nestabilní)
  • čišník
  • Ochranka na letišti
  • hudebník
  • pilot letadla
  • taxikář
  • pilot helikoptéry

Jak už bylo řečeno, celý projekt je teprve ve fázi Beta 0.1.2 a tak je zatím většina prací aktivně nehratelných. Netýká se to však prací pilotů a taxikáře. I přesto má mód na kontě už 11 500 stáhnutí a hráli ho i takové hvězdy YT jako Typical Gamer nebo Epiphany Team. Nejpropracovanější částí kurzu je tak nejspíš doposud kurz taxikáře, jehož ukázku můžete vidět na screenshotu výše. Ten je totiž stejně jako samotná práce aktivně hratelný.  Instruktor sedící skutečně vedle vás bude upozorňovat na vysokou rychlost či vybočení ze silnice.

Download ZDE

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.