GTA 5: Jak získat North Yankton BEZ SNĚHU?

Zimní město Ludendorff, které se objevilo v příběhu Grand Theft Auto V pouze dvakrát, si hráč v podstatě nestihne pořádně prohlédnout. V obou případech je navíc město zažijete pod silnou pokrývkou sněhu. Jak by ale vypadala celá oblast bez něj?

Zdroj: MrBossFTW

 

Móder, který si říká Konata Inoue  umožnuje ve své originální kreaci hráčům vidět Ludendorff bez sněhu. Do města to tak přináší úplně novou atmosféru a už vůbec nepůsobí jako místo, kde se odehrávaly nejdůležitější a nejtemnější okamžiky GTA 5. Takovou krajinu skutečně normálně ve hře neobjevíte – město zde vypadá jako poklidná vesnička na americkém středozápadě. Jak si můžete všimnout, sníh stále zůstává na určitých částech mapy – jako jsou střechy, domy a auta. Autor ale slibuje, že vývoj bude stále probíhat. Jde totiž prakticky o přetexturování, což je velmi zdlouhavý proces. Věříme ale, že to na konci bude stát za to.

Až nyní pěkně vynikne charakter celého města, které je ve skutečnosti poměrně staré. Podle GTA Wiki bylo město založeno v roce 1945 a z této doby také pochází většina budov. Svědčí o tom například i fakt, že jsou vidět třeba staré reklamy na Sprunk, který kdysi stál 5 centů. Bez mlhy a sněhu taky dobře vynikne velikost celé oblasti.

 

Downoad módu ZDE

 

 

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.