Jak by mohlo vypadat pokračování Bully?

Bully byla i u nás jedna z nejpopulárnějších her od Rockstar Games, hned po sérii GTA a RDR. Poprvé jsme o ní slyšeli v roce 2005 a do světa vyrazila o rok později. Jak to ale vypadá s pokračováním?

Hra, pro kterou scénář napsal opět Dan Houser, tentokrát (narozdíl od GTA) ale bez svého bratra Sama. K dispozici je pro všechny platformy a před zhruba rokem a půl vyšla v remasterované edici i na X360 / PS3. Původní edice Bully musela být ale pro Evropu trochu okleštěna o nevhodné výrazy a sexuální motivy (přece jen, jde o děti) a vyšla tu pod názvem Canis Canem Edit.

Na paškál si vzal Bully nedávno designer Wesley Arthur a ukázal nám, jak by zhruba vypadalo původní Bully s Unreal 4 enginem. Výsledek je famózní a můžeme očekávat, že pokud se Bully 2 objeví, bude mít velmi srovnatelnou grafiku s next-gen edicí GTA V, případně ještě lepší.

download

V roce 2013 při jednom z rozhovorů Dan Houser řekl, že by Bully 2 rád vytvořil. Ať už jako sequel nebo samostatnou hru. Prostor je tam neuvěřitelný. Šikana, jak zní hra v překladu, je obecně citlivé téma, ale na kontroverzi jsme od R* zvyklí.

scene_bedroom003

scene_bedroom005

scene_corridor001

scene_corridor008

scene_entrance001

scene_recRoom001

scene_recRoom003

scene_recRoom004

Ke konci článku tu máme video, které spolu se screenshoty Wesley nahrál. Vypadá víc než zajímavě:

Written by: Rockstar Games CZ

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.