Hotel omylem použil screenshot z GTA 5 místo skutečné fotky

Dobře, všichni jsme věděli, že Grand Theft Auto V je hra opravdu realistická, ale fakt, že si screenshot z ní losangelský hotel spletl se skutečnou fotkou, je opravdu překvapivý.

Hotel Figueroa, známý a prominentní hotel v kalifornské metropoli, umístil na své webovky v sekci, kde bylo popisováno centrum LA, panoramatický pohled na Los Santos. Eurogamer byl schopný zachytit tuto kuriozitu, nyní už je stránka pochopitelně změněná.

figueroa-grand-theft-auto-oops

Pravděpodobně se jednalo o chybu, kdy zkrátka zaměstnanec hotelu hledal obrázky LA a nezkontroloval si zdroj. Nicméně je až neskutečné, že ani místní obyvatelé nepoznali mezi skutečným Los Angeles a vymyšleným Los Santos žádný rozdíl. Samozřejmě, že LS je na LA založen, to je neodiskutovatelný fakt, ale přece jenom některé detaily, z nichž největší je rozestavěný Mile High Club, jsou až dostatečně odlišné.

Možná si řeknete, že je to jen bezvýznamný hotel, ale všichni hráči a fanoušci herního průmyslu jej dozajista znají. Díky jeho konstrukci se na něj totiž pravidelně objevují trojice gigantických plakátů z různých her. Ironií osudu ale je, že právě zde v roce 2013 bývaly plakáty Franklina, Trevora a Michaela z GTA 5.

gta_5_hotel1

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.