GTA VI má falešný trailer. I tak to stojí za to.


Na Youtube byl uveřejněn další falešný trailer na Grand Theft Auto VI, které samozřejmě neexistuje a v nebližší době ani existovat nebude. I tak tento kousek docela stojí za to, přestože se zřejmě jedná o prostředek jak si na YT trochu vydělat.

Video na kanále „RockstarGamesBETA“, což opravdu není oficiální účet, nasbíralo za pět dní něco málo přes 150 000 zhlédnutí. To samo o sobě není tak veliké číslo, notabene když drtivá většina diváků byla přitažena k videu z velkých gamingových portálů, jako jsou IGN.com nebo vg247.com. Autor navíc pro jistotu vypnul zobrazování počtu palců nahoru a dolu, nejspíš proto, že poslední počin tohoto charakteru rychle nabral, co se týče poměru like/dislike, zápornou bilanci.

Pokud pomineme skutečnost, že jde jen o další zoufalý pokus obohatit se na cizí slávě, tak jde o vcelku povedený kousek videa. Minimálně části svého názvu „(…)Engine Teaser“) video ostudu nedělá, protože pokud by takto GTA VI vypadalo, tak se máme skutečně na co těšit. Po technologické stránce je video opravdu bomba a to až do té míry, že ani s jistotou nemůžeme říct, zda se jedná o reálné záběry nebo hru, protože to nevypadá ani na jedno z toho. Někteří hráči si myslí, že se jedná o reálné záběry, které jsou pečlivě zeditovány tak, aby z nich úplně nevymizel herní aspekt. Jiní zase namítají, že jde o GTA IV s módem vylepšující grafiku hry.

V prvních záběrech minutu a půl dlouhého videa je vidět New York, v těch následujících jde však jasně o některé z východoevropských měst, protože na dopravní značce můžete vidět nápis v azbuce. Následuje akční scéna, kde se auto prohání v poušti kdesi na středozápadě USA. A nakonec, aby té zmatenosti nebylo málo, je trailer ukončen záběry na jakousi tropickou rezidenci. Suma sumárum – není z toho poznat jediná relevantní informace.

V úplném závěru je psáno, že GTA VI vyjde v roce 2017, což by mělo každé přemýšlející bytosti připadat při nejmenším postavené na hlavu, vezme-li v potaz, že jsme už skoro na konci roku 2015 a nevíme o další hře Rockstaru, tím spíš o GTA VI, absolutně nic.

 

 

 

 

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.