GTA V na PC je konečně tady!

Konec všem spekulacím a odkládáním. Okamžik, na který milovníci PC čekali celá léta je konečně tady. Píše se 14. dubna 2015 a GTA V na PC právě vyšlo.

Nebudeme si nic nalhávat. To čekání bylo vážně nervy drásající, ale nemůžeme v žádném případě říct, že by se nevyplatilo. PCčkáři si totiž jako jediní budou moci užít svou hru v 60 FPS a 4K rozlišení, tedy pokud jim to jejich hardware dovolí.  Jen tato skutečnost posouvá  celou hru o velký skok dopředu.

GTA V se samozřejmě neobejde bez GTA Online. Veškerý obsah co byl do něj dosud přidán na konzolích, bude dostupný i na PC a to včetně nedávno přidaných Heists a Adversary módů.  Servery budou podporovat lobby až o 30 hráčích a dvou spectatorech (pozorovatelích)

Svojí postavu z GTA Online si budete moci přenést do PC z jakékoliv stávající konzole. Nabídka na tuto akci vám bude dána při prvním přístupu do hry.

Největší novinkou po obsahové stránce je jistě Rockstar Editor o kterém jsme již psali dříve ZDE. Trailer a vysvětlení všech funkcí si můžete prohlédnout ZDE.

Hra byla obohacena i po hudební stránce. Bylo přidáno úplně nové rádio, nazvané The Lab FM, o kterém jsme již psali ZDE. Funkce hojně žádána komunitou se vrací do GTA – Užijte si také vlastní hudbu v samotné hře přes Self Radio!

Zbytek už je na vás, milí hráči! Pusťte se do hry a objevujte!

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.