Nástupce GTA III

GTA Liberty City Stories bylo vydáno v roce 2005 pro konzoli PlayStation Portable a v roce 2013 na PlayStation 3. V roce 2006 se tato hra dostala i na PlayStation 2 a později se hra dostala unnamedApple iOS a Android. Hra byla postupně graficky vylepšována jak byla portována na novější zařízení.

Hra se jak již název se odehrává ve městě Liberty City. Město nebylo rozložením moc změněno až na pár klíčových lokací jako třeba Sex Club 7, který se teď jmenuje Paulie’s Revue Bar. Do mapy byla přidaná nová čtvrť Little Italy, také nejvyšší budova byla zmenšena o půlku. Cesty na samotné ostrovy byly lehce poupraveny.

PSP verze měla dokonce i multiplayer, který jste mohly hrát přes wifi připojení. V multiplayeru jste mohli hrát za postavy civilistů ze singleplayeru. Dostupných bylo 6 herních módů. Liberty City Survivor, Protection Racket, Get Stretch, The Hit List, Street Rage, The Wedding List a Tanks for the Memories. Jednalo se vlastně o předělávky Deadthmatche, King of the Hill a capture the flag.

V příběhu hrajete za Toniho Ciprianiho bývalého vysoce postaveného mafiána, který kvůli vraždě váženého muže a musel jít do ústraní . Teď se vrací zpět aby vrátil věci na správnou míru.

gta-lcs-8

 

 

 

Written by: Honza K

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.