GALERIE: Podívejte se na nejlepší Snapmatics Halloweenu a Lowriders!

Rockstar včera vyhlásil dvě Snapmatic soutěže týkající se nedávno vydaných přídavků do GTA Online, Lowrdiers a Halloween Surprise. Výherci klasicky obdrží 1 milion GTA $, které mohou vesele utratit v GTA Online.
Pro účast stačil osvojí vyfocenou a upravenou fotku publikovat na Social Club a označit hastagem daného téamtu, tzn. #Lowriders nebo #Halloween.

#Halloween

 

Vybírání fotek se strašidelnou tématikou je prý vždy výzva, ale tuto úlohu zvládli editoři z Rockstar podle nás dobře. Zaujal nás především první snímek s názvem DEVIL’S PLAYGROUND od autora SzaboAndris. Jen ta představa že se za větrné podzimní noci vydáte do uzavřených dolů a z ničeho se vynoří sám ďábel.

Velmi originální je i poslední kousek z výběru s názvem SMILEY od hráče BanJabi, který má představovat jakýsi dýňový rituál. Byl zde perfektně využit potenciál masky, která vypadá nejhrozivěji právě shora.

Správné načasování bylo potřeba zejména u snímku BEAM ME UP od incredible91852, kde byl pro změnu krásně využit zmatený výraz jednoho z nových facepaintů při únosu mimozemšťany (z FIB). 😉

#Lowriders

 

Volbou číslo je zde rozhodně snímek Don’t Mess With Vagos od hráče ChaosZake, který díky správnému úhlu kamery a nové Action vytvořil iluzi, že člen gangu Vagos drží celého Lowridera na jednom prstu. Skvělý nápad a zasloužené místo v Top 5.

Vyloženě emancipačně se pak tváří druhý Snapmatic s názvem Leopard Print od umělce(umělkyně?) ArtsyBoo. Jasně ukazuje, že Lowridery nejsou záležitostí pouze tvrďáků z černošských gangů.

Stejně originální je i snímek Lowridera, který zastupuje slunečník na Vespuci Beach – SPF 1000 od hráče SilverFox1

 

Business okénko:

Je potřeba říct, že Snapmatic soutěže se probudili z krize po rozšíření Rockstar Editoru o funkci v něm zachycovat snímky a rovnou je uploadovat. Hráčům se tak dostavilo větší volnosti a tak i většina dnešních fotek byla vyfocena z různých úhlů v Rockstar Editoru.

Otázkou stále zůstává, jak relevantní je odměna ve výši 1 milionu GTA$, která se nezměnila od samého počátku Snapmatic soutěží.  Problém je, že před dvěma roky to byly v GTA Online úplně jiné peníze než jsou teď, protože od té doby se ze hry stala více komerční záležitost a tím se musely zvýšit i ceny in-game předmětů. Podle nás by tak bylo na místě odměnu při nejmenším zdvojnásobit, jinak motivace hráčů dál fotit brzy opadne.

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.