Fanouškovské nápady #4: Úžasný Moto Club

V dnešním díle našeho pořadu se podíváme na věc, která se možná každému zamlouvat nemusí, přesto je to mimořádně zajímavý nápad o který stojí se to podělit.

Hráče (resp. uživatele Social Clubu) G-Topps23 napadlo udělat Motocycle Club DLC. Jeho hlavním záminkou k tomuto nápadu byla jeho Moto Crew, která jaksi k tomu, co by chtěla ve hře dělat nemá úplně dobré prostředky. Nápady k tomu, aby se toto změnilo a do GTA V přišlo trochu motoristické atmosféry, zní následovně:

1.)  Více úprav na motorky

Určitě už jste si toho všimli – Díky své menší velikosti není na některých typech motorek občas co moc, kromě motorů, převodovek a podobně, upravovat.  Autor by tak chtěl přidat možnost si zakoupit například vlaječky s crew emblémem nebo třeba možnost si upravit motorku na dvoumístnou. Týkalo by se to samozřejmě jen některých typů motorek, zejména Western Bagger nebo nový Innovation 

2.) Club House 

Co by to bylo za společenství bez svého klubu? Onou budovou by se mohlo stát například jedno z bister podel Západní dálnice nebo třeba jedna z budov podél Route 68 ( North Crumash – Sandy Shores ). Otázka, k čemu by takováto budova byla však zůstává otevřená.

3.) Motorkářské oblečení 

Tady není co vysvětlovat. Každý si umíme představit svalnatého motorkáře v černém tričku, v kalhotách s třásněmi, bandáží přes hlavu, brýlemi a velkým plnovousem.

Jelikož jde o poněkud starší myšlenku, tak se zde objevují i věci které už ve hře nějaký ten čas jsou. Motorkářům tak nahrávají do karet například emblémy na kožených bundách.
Myšlenka je to stále otevřená a je na komunitě aby jí dotáhla do konce.

Jak se vám myšlenka líbí? Co byste do ní přidali? Napište nám do komentářů…

 

 

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.