Fanouškovské nápady #3: Magický obchůdek

Další díl naší série, kde si představujeme nápady fanoušků na přídavky do GTA V, je tady! Tentokrát to nebude jeden, ale hned několik několik nápadů, které se sebou souvisí a vytváření super koncept.

Začněme tedy základní myšlenkou. Od chvíle, kdy R* v  GTA Online zakázal v garážích skladovat policejní, vojenská a jiná administrativní auta, se oficiální Support stránka začala plnit  jakýmisi peticemi, za to, aby byla tato funkce dána zpět.  To se však nestalo a tak se začali objevovat nápady s tím spojené.

Jedna z nic hovoří o tom, že by bylo dobré přidat ke koupi  další speciální outfity, jako například všechny policejní uniformy, hasičskou uniformu, lékařskou atd, atd. Nebylo by to však příliš jednoduché jen tak příjít do obchodu a koupit si cennou policejní uniformu? I s tímhle příspěvek počítá. Autora totiž napadlo zřídit jakýsi nelegální obchůdek s novou postavou, co by vám za určitý splněný úkol ve Freemodu mohl prodat žádanou věc. úkolem by mohla být například vražda na objednávku, krádež auta, stíhačky či cokoliv jiného, ostatně možnosti Freemodu jsou nekonečné.

V takovém obchůdku by se však mohlo prodávat v podstatě cokoliv – Fantazii se meze nekladou.

Takže oblečení bychom měli. Teď už zbývá jen sehnat a hlavně zaparkovat dopravní prostředky. Vyřešení tohoto problému dovedl do absolutní dokonalosti jiný GTA V fanatik. No posuďte sami: (v plné velikosti ZDE)

KUHADNA

Z této úžasně vypadající fotomontáže je vše patrné. Na speciální  fiktivní webové stránce by se dala koupit vyřazená či ojetá policejní auta, které LSPD už jednoduše nepotřebuje.

Další možností by mohl být opět známý obchůdek.

Jak byste tuto myšlenku ještě vylepšili? Máte nějaké svoje nápady? Napište nám do komentářů…

 

 

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.