Fanouškovská videa: 1 000 000 kamer po Los Santos!

Po nějakém čase opět přichází Rockstarovský výběr toho, jaká videa vytvořili fanoušci Rockstaru za poslední dobu. Dnes se podíváme především na neskutečně precizně udělané vzpomínkové video a také originální záznamy bezpečnostních kamer.

A Man’s Journey Through History – GTA Series Videos

Jeden z tvůrců ze skupiny GTA Series Videos udělal neskutečné video jako vzpomínku na svého zesnulého dědu, který byl veteránem z války ve Vietnamu. Video jako takové začíná  narozením právě dědy Garyho a postupuje historickými okamžiky  20. století. Vidět je z scéna z výbuchu atomové bomby v Japonsku, atentátu na amerického prezidenta Johna F. Kennedyho či z přistání Neila Amstronga na Měsíci. Největší část videa je však věnována právě osudné válce ve Vietnamu. Video je však hotovým skvostem i po technické stránce – způsob jakým je video vytovřené je naprosto ojedinělý a dosud nevídaný – muselo trvat celé dny čistého času toto vytvořit.

 

I’VE SEEN FOOTAGE by Abstract Mode

Po Los Santos je rozmístěno více než 1 000 000 bezpečnostních kamer, které  snímají pohyb všech a všeho co se jen ve městě mihne. Není tak raritou , že sem tam zachytí divné, opravdu divné věci. Tady je jejich výběr, ve kterém se skvěle projevila fantazie a vynalézavost autorů.

 

The Debt – The Game Mechanics

O něco delší kousek je tento krátký film, který pojednává o člověku co se mstí za smrt své nejmilejší. Autor hrál především na city a tmavou atmosféru filmu.

 

Yuppie and the Alien by Vessapaperi

Trailer na tento vymyšlený seriál, který se objevil jako reklama v jednom z rádií z GTA Vice City, nyní dostává i vizuální podobu za použití původního audia. Mimozemšťan, co se stane mužem zákona zažívá se svým lidským parťákem věci, kterých by se mu jinde v kosmu jistojistě nenaskytlo.

 

Feather III – Venus & NightMare

Venus a NightMare povznesli stuntování v GTA V na naprosto nový level. V jejich podání to není prosté létání s letadlem, ale umění. Užijte si tento neskutečný zážitek z pohledu diváka. Opravdu to stojí za to.

 

Magnum, P.I. starring Trevor Philips by btz

Nakonec tu máme další  retro remake, tentokráte předělanou upoutávku na americký seriál P.I. Magnum. Autorovi šlo především o co nejvěrnější kopii traileru na tuto klasiku, takže pokud seriál neznáte, tak e podívejte i na srovnání s originálem ZDE.

 

Které video sem vám líbí nejvíce a proč? Napište nám svůj názor do komentáře 🙂

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.