Easter Eggs

1) Prologue – Mimozemštan v řece

Frozen_Alien-Prologue-GTAVHned v první misi která je nazvaná Prologue – Tento easter egg je nevídaný na celou sérii GTA a ukazuje, že se můžeme těšit na hledání UFO a jiných záhad ve hře. Poté co splníte závěrečnou přestřelku s policíí v [prologu] a nastoupíte do auta, tak u železničního mostu sjeďte dolu k řece – přesně pod tím mostem také mimozemštana naleznete – tato mise se však oběví jako nesplněná kvůli tomu že jste opustily předem určenou trasu.

2) John Marston – Ve čtvrti Strawbery je na zdech spousta grafitty. Mezi nimi i malba Johna Marstona – protagonisty Red Dead Redemption (Rockstar Games).

3) OG LOC – Pamatujete si Og Loca z GTA San Andreas? že ano? ve hře totiž můžete najít jeho desku, i jeho hvězdu na “Vinewoodském“ chodníku slávy.

4) Packie McReary – Po dlouhých debatách se konečně ukázalo že se v GTA V oběví Packie z GTA IV – dostupný je k najmutí na vykrádání bank.

5) Mapa sběratelské edice

gtavufo Rockstar tvrdil že bude GTA celé plné tajemství.. svůj slib nakonec dodržel..

 

 

6) Symbol iluminátů na Mount Chilliad

ufo

U lanovky již zminované největší hory v San Andreas (Mount Chilliad) lehce najdete kus staré zdi kde najdete podivné symboly které se podobají těm Iluminátským. Můžete si všimnou vyzobrazení Jetpacku a Ufo.

Written by: Standa Hurt

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.