České záchranářské složky v GTA 5!

Když jsme vás před časem informovali o modelech českých škodovek do GTA 5, povzdychli jsme si mimo jiné nad tím, že i když jsou vytvořeny škodovkové policejní modely snad pro každou zemi Evropy, český model nikdo zatím neudělal.
To jsme se ale šeredně mýlili – jeden z fanoušků nás pod článkem upozornil na server CzechMode.cz, kde jsou nejenom české policejní i hasičské a záchranářské škodovky, ale taktéž i celkově vozy českého integrovaného záchranného systému. Pojďme se na ně společně podívat v několika obrázcích a videích.

Na CzechMod.cz se stačí zaregistrovat a okamžitě vám bude k dispozici celkem 14 modelů aut a dva skiny českých záchranářů. Počty celkových stáhnutí se zatím počítají ve stovkách, z nichž nejvíce má policejní Škoda Octavia III (viz video níže). Oktávku najdete na stránce i ve verzích hasičů a záchranářů, nicméně velká práce je vidět i na ostatních modelech – hasičských Fordech a LIAZu, policejním BMW X5, či na nejnovějším přídavku -neoznačeném Audi A8.
Kuriozitou je i autobus RegioJet, též českého původu.

 

Na stránkách však nechybí ani sekce připravovaných modelů. V rámci policie si již brzy budeme moci zahrát s pick-upy Ford ranger a Volkwagen Amarok, hasiči se budou moci prohánět v známé Scanii CAS 30 čiTatře Terrno FL CAS 20 a nebudou chybět ani buoudcí skiny pro hasiče a policistu.

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.