Bully a Manhunt vycházejí na Playstation 4!


Rockstar pokračuje v emulacích svých klasických titulů na nejnovější generaci konzolí a tak se i klasika Bully: Canis Canem Edit a velmi kontroverzní kousek Manhunt nyní dostávají na Playstationu Store, resp. na Playstation 4.K dispozici tak budou nové trofeje i funkce SHARE Play a Remote Play.

BullyManhunt jsou dostupné za shodnou cenu 409 Kč. Zajímavé je, že Rockstar samotný s informacemi doposud nepřišel, na Twitteru se zpráva rozšířila až díky @GTAonlineNews.

ps2_bully_11

Bully (2006) vás postaví do role problémové studenta Jimmyho hopkinse, který se právě přihlásil na Bullworth Academy. V různorodých misích a freeroamu se budete moci pohybovat jak v areálu školy, tak ve městě. Nechybní samozřejmě ani vyučovací hodiny. Ne nadarmo se tomuto o úspěšnému titulu často přezdívá „GTA ze střední“.

manhunt1-2

Manhunt (2003) se zapsal do historie nejspíš jako nejkontroverznější titul od Rockstar Games pro svou nebývalou brutalitu. Ujmete se role muže jménem James Earl Cash, který za pokynů muže zmánho jako ‚The Director‘  bude páchat sériové vraždy.

O tom, že to nebyl jen tak ledajaký titul svědčí i fakt, že ještě do nedávna byla hra zakázána ke streamování na platformě Twitch.

 

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.