9 naprosto ujetých módů do GTA 5

Modů do GTA 5 na PC přibývá denně po stovkách. Některé jsou skvělé, některé dobré, některé špatné a na některé budete dvě minuty koukat s otevřenou pusou neschopni cokoliv říct a dovolávat se božstev s jedinou otázkou – Proč?

Vybrali jsme devět přesně takových marných případů a dnes vám je představíme. Stahování jen opravdu na vlastní zodpovědnost.

1.) Ve vozíku směr nákupák!

Pokud jste někdy náhodou toužili se vrátit do dětských let a zajezdit si v nákupním vozíku, tento mód nabízí řešení. Co bude příště – ježdění v popelnici?

Download ZDE

mod1

2.) Velryby snadno a rychle

Zatoužili jste někdy po velrybě? Mód s vše říkajícím názvem Quick Whale Spawner vaše trable navždy vyřeší! A je vlastně úplně jedno, jestli jste uprostřed dálnice nebo u pobřeží Pacifiku.

Download ZDE

mod2

 

3.) Uprchlický tábor na univerzitě

Při hledání témat na tento článek jsem opravdu čekal ledacos, ale tohle fakt ne. Někdo udělal z Lossantoského kampusu uprchlický tábor se vším všudy – přijímacím střediskem, vojskem, ubytováním, autobusy,…

Download ZDE

mod3

 

4.) Smrt je prostě smrt

Tenhle mód přídává něco, co by si snad žádná myslící bytost nemohla dobrovolně používat. Pokud v rámci hry zemřete, tak se s resawnem rozlučte. Budete muse buďto nahrát uložený save anebo začít novou hru.

Download ZDE

 

5.) Šílená fronta v bance

V Pacific Standart Bank ve Vinewoodu pravděpodobně  krachují nebo co, protože autor této kolosální nesmyslnosti nacpal dovnitř snad stovky postav ve frontách. Prostě fronta… ale… Ale proč?!

Download ZDE

mod6

 

6.) Homer Simpson – přineste donuty a Duff!

Ano, je to tak. Někdo skutečně udělal skin Homera Simpsona do GTA 5. A co víc – jako specialitka je přidaný skin na molotov – ten je teď udělaný z láhve od piva Duff!

Download ZDE

mod10

7.) Franko-Michael

Jak takováhle věc vůbec může někoho napadnout? Podstatou tohoto módu je, že Franklin bude moci mít vousy a sestřih Michaela… Ale docela mu to sluší ne? 🙂

Download ZDE

mod8

 

8.) Boj ve stylu mistrů světa

Toužili jste někdy po tom fláknout někoho přes hlavu trofejí pro mistry světa ve fotbale? Že ne? Tak nyní už budete!

Download ZDE

mod9

 

9.) Zrzavý Trevor

Tak tohle snad ani nepotřebuje komentář.

Download ZDE

mod5

 

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.