5 nejvíc předražených dopravních prostředků v GTA Online

GTA Online se postupem času stalo hrou tak rozšířenou, že se do něho v početných updatech dostalo i poměrně velké množství věcí, zejména pak dopravních prostředků, které za své milionové cenovky opravdu, ale opravdu nestojí. Dnes jsme vybrali pět z nich:

5.) Pegassi Osiris

Ať si říká kdo chce co chce, tohle za 1 950 000 GTA$ v základní verzi prostě nestojí ani omylem. Možná tak s kompletním tuningem a bez toho ohavného zadku. V své třídě ani nijak nevyniká co se atributů týče, tudíž vážně nevidíme žádný důvod k tomu, proč za tohle utrácet. To už radši za podobné peníze Reaper, ten alespoň na okruhu něco předvede.

Osiris-GTAV-Rear

 

4.) HVY Dump

Tak to snad ani nepotřebuje komentář. 1 000 000 GTA$ za obrovský nemotorný kolos, který plnil svůj účel jako jakási parodie monstertrucku jen do doby, než se objevil Liberator.

Dump-GTAV-FrontQuarter

3.) Karin Technical

950 000 GTA$ za pickup s obyčejným kulometem na korbě? Nemá to neprůstřelná kola, okna a vlastně nic, co by ho uzpůsobovalo k praktickému užití. To už radši někde ukradněte Maverick a posaďte svého kámoše s MG na zadní místo. Efekt stejný, je to levnější a umí to i lítat.

Technical-GTAO-front

 

2.) Buckingham Luxor Deluxe & Buckigham Swift Deluxe

Vůbec nejdražší a taky cenově nejpřestřelenější dopravní prostředky ve hře jsou luxusní verze tryskáče Luxor a vrtulníku Swift, které stojí 10 000 000 & 5 150 000 GTA$. A co že za tak neskutečnou cenu dostanete? Zlatou barvu a možnost na zadních sedadlech popíjet vínko a kouřit doutníky. Tak to teda díky. Za takové částky by to chtělo navíc eskortu stíhaček a raketový pohon.

LuxorDeluxe-GTAV-front

1.)  Ocelot Lynx

Tento sporťák, který se do hry dostal v první adici ke Cunning Stunts DLC, byl pro mnoho lidí poslední kapkou, co se cen dopravních prostředků v GTA Online týče. Údajná hodnota tohoto, designově obyčejného a navíc pomalého stroje činí 1 795 000 GTA$. To za auto, co je v rámci Sports třídy na okruhu až dvacáté (podle testování youtubera Broughy1322), je nestabilní, má špatné řízení a co víc – vypadá téměř stejně jako Massacro, které je ale na rozdíl od tohoto krámu jedno z nejrychlejších aut vůbec a navíc stojí jen 275 000 GTA$.

Lynx-GTAO-front

Written by: Jirka Svoboda

Komunita rockstargames

Chcete otevřít diskusi nebo se domluvit na společné hře? Využijte naší komunity.

Rockstargames Tweets

Od uživatelů

Natočili jste video ze hry a nebo udělali dobrý tunning a chcete jej ukázat světu? Zde máte možnost.